קידום אתרים בגוגל – קישורים נכנסים פשוטים – בלוגים

Standard

הנושא של קישורים נכנסים היה פעם הנושא העיקרי שקידום אתרים עסק בו, היום הוא נושא משני, אפשר להגיד שהוא פחות חשוב. יחד עם זאת הוא חשוב.

באופן פרקטי: אם אתם רואים שאין מספיק תנועה לאתר שלכם ממנועי החיפוש תארגנו לעצמכם כמה קישורים נכנסים פשוטים (יוסבר בהמשך). לעומת זאת אם יש מספיק תנועה לאתר שלכם תוותרו על זה – זה עשוי להיות מיותר עבורכם.

מה זה קישורים פשוטים

קישורים פשוטים זה קישורים שקל להכניס אותם ולא צריך להשקיע בהם יותר מידי. הקישורים הפשוטים שאני אוהב להשתמש בהם הם קישורים של בלוגים – שלוש פלטפורמות של בלוגים

בלוגים בחינם – פלטפורמות בלוגים פשוטות

יש לכם אפשרות לפתוח בלוג בהרבה מאוד פלטפורמות, אני משתמש בשלוש פלטפורמות לטובת קידום אתרים.

Tumblr

tumblr היא פלטפורמת אתרים מאוד נחמדה וקלה לתפעול. יש לכם שליטה מלאה בה. היא טובה במיוחד לתמונות, אבל כמובן שלא רק.

היתרון שלה עבור קידום אתרים ועבור קישורים נכנסים זה בתגיות, תרשמו כמה שיותר תגיות, כך שתגיעו לכמה שיותר קוראים.

wordpress.com

פלטפורמת האתרים של וורדפרס נקודה קום, היא פלטפורמה מצוינת שיכולה לעזור לכם בנושא של קישורים נכנסים שיתרמו לקידום אתר שלכם. מאוד קל להשתמש בה וגם כאן הנקודה העיקרית היא תגיות וקטיגוריות (כמה שיותר טוב טוב).

גם כאן יש קהילה גדולה שיכולה לעזור לכם לקדם קישורים נכנסים לאתר שלכם.

blogger

בלוגר, הוא פלטפורמת הבלוגים של גוגל. גם כאן תוכלו לפתוח בלוג, למרות שכאן יש קהילה יותר חלשה. מניסיוני ישנם בלוגים שגוגל שולח אליהם תנועה יותר וישנם שהוא שולח תנועה פחות. קשה לי למצוא חוקיות, אבל בכל זאת אני משתמש בבלוגר.

סיכום

על מנת ליצור קישורים נכנסים ראשוניים, שיתכן שיספיקו לאתר שלכם, ישנם שלושה פלטפורמות בלוגים עיקריות שאני מציע לכם להשתמש בהם. ישנם פלטפורמות נוספות, אתם יכולים לקרוא עליהם באתר מדריכים בחלק שדן בבלוגים.

שימו לב שלא הצעתי לכם ללכת לאתרי מאמרים למינהם, לעתים זה עשוי להתגלות כמיותר ומפריע. אם שלב זה לא יעבוד בשביל לקדם את הבלוג שלכם רק אז תוכלו לשקול אתרי מאמרים.