טכניקה פופולרית של בניית קישורים נכנסים – איך ואיפה להשקיע את האנרגיה שלכם

Standard

ישנן הרבה מאוד גישות לבניית קישורים נכנסים. בפוסט הקודם כתבתי על שימוש בפלטפורמות בלוגים כקישורים נכנסים. היום אני רוצה להסביר את אחד הרעיונות מאחורי הרעיון הזה ולעודד אותכם להתמחות באחד מהפלטפורמות.

היתרון בפלטפורמות האתרים שהזכרתי (וורדפרס דוט קום, טאמביר ובלוגר וישנם כמובן נוספים כמו תפוז ודה מרקר) הוא שהם מייצגים קהילות מאחוריהם. כלומר כל פוסט שאתם מפרסמים שם יש לו סיכוי טוב שהרבה אנשים יקראו אותו.

הרעיון המרכזי של טכניקת זו לבניית קישורים נכנסים

הרעיון המרכזי הוא להקים בלוג באחת הפלטפורמות האלה ולהשיג לו הרבה קוראים כך שבאופן עקיף הבלוג הזה יוכל לשמש לכם כטכניקה לקישורים נכנסים לאתרים ולבלוגים שאתם רוצים בעיקרם. כך שיעזור לכם בקידום אתרים ובלוגים שאם רוצים.

הרעיון הוא פשוט: אתם תכתבו בלוג ששייך לקהילה, כך שיהיה לכם קל שיגיעו אליו הרבה קוראים כך שבסופו של דבר הבלוג הזה יהווה משאבה לקישורים נכנסים. 

התמקצעות

הטעות שהרבה בעלי אתרים מנסים לעשות הוא לפתוח בלוגים בכל הפלטפלורמות בלוגים המרכזיות, כלומר לכתוב בכל הפלטפורמות האפשריות . הבעיה היא שבאופן מעשי אין אפשרות להתמקצע בכל הפלטפורמות ואז אתם נכנסים לבעיה ומתחילים לייצר ספאם.

מה שאני מציע לכם לעשות הוא הדבר הבא: להחליט איפה אתם מתמקצעים, באיזה קהילה אתם מתמקצעים (וורדפרס דוט קום, או טומביר, או תפוז, או דה מרקר, או באחת מהרשתות החברתיות כמו פייסבוק או ליקנדין או גוגל פלוס או..) ואז לפעול בתוך הקהילה, הן בבלוג שלכם, הן בתגובות לבלוגים אחרים.

בנוסף אתם מתמקצעים בחוקי הקהילה שבה אתם פועלים ויוצרים לעצמכם גם שם, וגם ניסיון וידע.

כתוצאה מכך, כל פוסט שלכם מקבל הרבה יותר חשיפה ואתם כמובן יכולים לקדם בעזרתו את האתר שלכם.

חיסרון

חיסרון מרכזי בגישה הזאת שאתם צריכים באמת להשקיע באיזה שהוא מקום, באיזו שהיא פלטפורמה, יתרון הוא שאתם באמת רואים ברכה בעמלכם.

 סיכום

אל תנסו לפזר קישורים נכנסים בהמון פלטפורמות אתרים באופן זהה. תתמקדו בקהילה מסוימת ושם תרכשו לעצמכם שם ותראו ברכה בעמלכם: כל פוסט שתפרסמו יזכה להרבה קוראים.

תתמקדו באחת הפלטפורמות הבאות: וורדפרס דוק קום, טמביר, בלוגר, תפוז, דה מרקר, פייסבוק, לינקדין, טוויטר וכד'.